Assassin's Creed: Syndicate | ABCgames.net

OTHER
CALENDAR
FORUMS
COMPANIES
TOP 10

BUY GAMES
USER
Login
Registration


Users
Games Store
ABCgames
Contact, RSS, Cooperation
STATISTICS
Games:
Cheats:
Trainers:
Walkthroughs:
Localizations:
CD covers:
Wallpapers:
Screenshots:
Download:
21245
5455
5063
1438
1600
7336
6074
12997
1687

Online 9543 users

Assassin's Creed: Syndicate


Genre:Akčná, Adventúra
Release Date:19. November 2015
Stránky hry:assassinscreed.ubi.com
Developer:Ubisoft
Buy Game Assassin's Creed: Syndicate
Buy Game

Assassin’s Creed Syndicate je epickým zážitkom pre jedného hráča, zasadeným do prostredia Londýna v dobe Industriálnej revolúcie, obdobia plného neuveriteľnej invencie, ktorá premení životy miliónov ľudí. V tejto dobe sa rýchlo rozširovala medzera medzi chudobnými a bohatými a zo životov radových robotníkov sa tak stávalo skôr legálne otroctvo.

Najnižšie spoločenské vrstvy si tak v rámci boja o prežitie vytvorili nový druh rodiny – gangy – a prispôsobili sa životu v podsvetí. Hráči sa vžijú do úlohy Jacoba a Evie Fryeových, assassínskych dvojčiat vychovaných pre nasledovanie Kódexu. Jacob, cieľavedomý, horkokrvný a nespútaný vodca podsvetného gangu sa výrazne líši od svojej sestry Evie, majsterky skrývania a manipulácie. Jacob a Evie sa spoločne postavia proti rivalom, plutokratom i Templárom, aby vyslobodili ľud z chudoby a korupcie a získali späť kontrolu nad Londýnom.

V Assassin’s Creed: Syndicate sa hráči ocitnú v najväčšom a najmodernejšom mestskom otvorenom svete zo všetkých doposiaľ vydaných hier série Assassin’s Creed. Boje sú brutálnejšie než kedykoľvek predtým a budete súperiť s nepriateľskými gangmi a rozširovat sféru svojho vplyvu naprieč Londýnom. To všetko vďaka novým zbraniam, ako sú mosadzné boxery, nože kukri, revolvery alebo Assassínske rukavice.

Assassin’s Creed: Syndicate prinesie tiež nový spôsob pohybu a cestovanie v otvorenom svete: s vystreľovačom lana a háku vyšplháte na akúkoľvek Viktoriánsku budovu, počas okamihu zlaníte zo strechy na strechu, alebo sa z výšky spustíte priamo k vašej nič netušiacej obeti. Okrom toho využijete i konské povozy a parné vlaky, či už pre divoký parkúr po ich strechách, sledovaní vašich nepriateľov, alebo rýchly únik po úspešnej misii.
Alternate Titles
Assassin's Creed Syndicate; Assassins Creed: Syndicate; Assassin's Creed: Victory

System Requirements Assassin's Creed: Syndicate
Minimum Requirements
 • 64-bit Windows 7 SP1 / 8.1 / 10
 • Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz / AMD FX 6350 @ 3.9 GHz
 • 6 GB RAM
 • 50 GB miesta na disku
 • 2 GB, Shader Model 5.0 grafická karta Nvidia GeForce GTX 660 / AMD Radeon R9 270
 • DirectX kompatibilná zvuková karta
 • DirectX June 2010
Recommended Requirements
 • 64-bit Windows 7 SP1 / 8.1 / 10
 • Intel Core i7-3770 @ 3.5 GHz / AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
 • 8 GB RAM
 • 50 GB miesta na disku
 • Grafická karta Nvidia GeForce GTX 760 (4 GB) / Nvidia GeForce GTX 970 (4 GB) / AMD Radeon R9 280X (3 GB)
 • DirectX 9.0c kompatibilná zvuková karta
 • DirectX June 2010

More videos »


Assassin's Creed: Syndicate - screenshot
screenshoty »Game Rating
83%

Reviews
Tiscali Games80%
Povedená a velmi zábavná hra, která boduje návratem ke kořenům série. Nádherný a obrovský Londýn doplňují dostatečně prokreslené charaktery obou hlavních postav a skvělá hratelnost, která staví úspěšných prvcích z předešlých dílů, a nesnaží se křečovitě o experiment jen pro experiment.
Sector.sk85%
Celkovo je Assassin's Creed: Syndicate kvalitné pokračovanie, ktoré vracia latku na úroveň, akú sme chceli už pri Unity. Hra je technicky vyladená, má kvalitné postavy, má najlepšie mesto z celej série, hlboké RPG prvky, novinky v hrateľnosti, ako je prídavok kočov a vystreľovacieho háku, aj keď stále je tu tá absencia hlbšieho prepojenia s prítomnosťou. Možno nemusela odbudnúť kooperácia fungujúca v Unity, ale okrem toho má hra všetko, čo potrebuje, aby vás zabavila na desiatky hodín.


My Review
Post a review


Users
srpenpalo100%
Nádhera! Úžasné! Opět skvělá hra, nyní i s dobrou optimalizací (u Assassin's Creed: Unity byla optimalizace prvně trochu na obtíž, po updatech už podle mě ne) a násherným Londýnem v 19. století. Assassin's Creed je prostě úžasná herní série, která je u mě stále, jednoznačně a napořád číslem 1. Děkuji Ubisoftu a taky přeji hodně štěstí, BRAVO!
NeoMatrix90%
uzivatel {srpenpalo} musim 100% suhlasit ale tiez chcem podotknut ma vylepesnie ako unity a rogue lebo unity ma vela nedostatok zpracovania aj na grafike a dost zle pripojenie na coop a o rogue ani nehovorim
fito1075%
Podľa mňa celkom slabé pokračovanie ktoré vám iba potvrdí že súboj templárov a assassínov už nie je tak podstatný. Musí sa uznať grafické spracovanie.
Andyno85%
Ak nie ste fanúšik, odoberte minimálne 5%. Aj keď značka Assassin's Creed už nie je to, čo bývala (staré dobré "Eziovky"), Ubisoft vie, ako na fanúšikov zapôsobiť. Ponúka totiž dosť veľký obsah vo forme úctyhodne dlhej kampane a množstvom (prevažne opakujúcich) úloh, ktoré dokážu zabaviť na desiatky hodín. Nové prvky sem autori samozrejme pridali (osobne najviac sa mi asi páčili misie na Temži), no ten, kto čaká nejakú výraznú inováciu, bude zrejme sklamaný.
Jack775580%
Tento díl by takový všelijaký...dřív jsem doufal, že některý díl asasina tvůrci zasadí právě do Londýna, ale když jsem tento díl hrál, tak mně upřímně až tolik nebavil, oproti předchozím dílům. Město vážně pěkné, ale ten příběh mně příliš nezaujal. Některé mise byli vážně otravné a bylo mi jedno jak to dopadne, prostě jsem to dohrál asi jen z povinnosti...Unity mně zaujal více...někdy si Syndicate zopakuju, třeba změním názor...hrát se to dá, někoho to jistě nadchne..
minuteman100%
+ grafika
+ dva charaktery
+ prostredi
+ cutscenes
+ pribeh
+ system boje
+ system upgradu
+ jezdeni kocarama ala gta
+ zname postavy z historie (Dickens, Bell, Darwin...)

sekin100%
Assassin's Creed: Syndicate je super hra... Skvělá hra, kterou doporučuju všem. . . . . . . . . . . . .
Bramir100%
vyborna hra bavilo ma to bolo to super hral som to stale nevedel som sa od toho odrthnut takto by mali vyzerat hry skvela praca dobre to je urobene keby vsetky vyzerali takto tak by to bolo uplne super ..
Pollo541549632%
Mám nahratých už asi 20 hodín a môj prvý dojem z hry bol veľmi dobrý. Grafika je super, živý Londýn plný ľudí, atmosféra atď. ALE! Keď sa na to dívam viac s odstupom, je to naozaj strašný exkrement! Možno keby sa to volá Gangy Londýna alebo GTA: Victorian London... ale toto?! Dvaja naprosto nezáživní, nie moc bystrí ani šarmantní súrodenci hrajúci sa na assassínov terorizujú mesto, obhajujú zločincov, vraždia a celkovo porušujú celý asasínsky kódex (assassins creed) znova a znova. Naviac je to celé pomerne nuda!
mínusy:
-príbeh - vôbec nie je dôležité, čo práve hrdina robí, ani prečo, ani aký to má dopad na príbeh. Proste niečo robí, to je celý príbeh
-interaktivita s prostredím - v meste každý niečo robí, furt sa tu niečo deje, kočiare jazdia a mesto je živé a plné možností. Vy nie! Hlavný hrdina naopak vie asi len: hýbať sa, skrčiť sa a a zabiť. To je celá jeho interaktivita s prostredím. (no a ešte jazdiť na kočiary, liezť a sadnúť si na lavičku)
-postavy - sú blbé a nedospelé. Jacob sa správa a výrastok, čo chce len robiť bordel a mordovať. Eve zasa ako nerozhodná pipka, ktorá sa tu ocitla len náhodou.
-stealth - ten tu vlastne už ani neexistuje
-súbojový systém - je tak zlý a konzolový, že to niekedy vyzerá ako divadelné vystúpenie alebo ako scéna z grotesky.
Plusy: atmosféra a historické postavy
kaspar100%
Tak tohle je super. Syndicate vám představuje viktoriánský Londýn ve stylu Assassin's Creed a to je něco, co se neodmítá!
smejkokiller95%
Assassin ako ma byt! Hratelnost dej prostredie... som rad ze sa to drzi europy... dufam ze to tak aj ostane :) nemam co dodat
Mike9100%
vyborna hra bavilo ma to bolo to super hral som to stale nevedel som sa od toho odrthnut takto by mali vyzerat hry skvela praca dobre to je urobene keby vsetky vyzerali takto tak by to bolo uplne super ..
Mark9100%
vyborna hra bavilo ma to bolo to super hral som to stale nevedel som sa od toho odrthnut takto by mali vyzerat hry skvela praca dobre to je urobene keby vsetky vyzerali takto tak by to bolo uplne super ..
Thiago100%
vyborna hra bavilo ma to bolo to super hral som to stale nevedel som sa od toho odrthnut takto by mali vyzerat hry skvela praca dobre to je urobene keby vsetky vyzerali takto tak by to bolo uplne super ..
Reese100%
vyborna hra bavilo ma to bolo to super hral som to stale nevedel som sa od toho odrthnut takto by mali vyzerat hry skvela praca dobre to je urobene keby vsetky vyzerali takto tak by to bolo uplne super ..


All (62) »

Related Games Assassin's Creed Shadows
Assassin's Creed: Mirage
Assassin's Creed: Valhalla - The Last Chapter
Assassin's Creed: Valhalla - Dawn of Ragnarok
Assassin's Creed: Valhalla - The Siege of Paris
Assassin's Creed: Valhalla - Wrath of the Druids
Assassin's Creed: Valhalla
Assassin's Creed: Odyssey - The Fate of Atlantis
Assassin's Creed III Remastered
Assassin's Creed: Odyssey - Legacy of the First Blade
Assassin's Creed: Odyssey
Assassin's Creed: Origins - The Curse of the Pharaohs
Assassin's Creed: Origins - The Hidden Ones
Assassin's Creed: Origins
Assassin's Creed Chronicles: Trilogy
Assassin's Creed Chronicles: Russia
Assassin's Creed Chronicles: India
Assassin's Creed: Syndicate - Jack the Ripper
Assassin's Creed Chronicles: China
Assassin's Creed: Rogue
Assassin's Creed: Unity - Dead Kings
Assassin's Creed: Unity
Assassin's Creed: Birth of a New World - The American Saga
Assassins Creed: Liberation HD
Assassin's Creed IV: Black Flag - Freedom Cry
Assassin's Creed IV: Black Flag
Assassins Creed: Heritage Collection
Assassins Creed 3: The Tyranny of King Washington - The Redemption
Assassins Creed 3: The Tyranny of King Washington - The Betrayal
Assassins Creed 3: The Tyranny of King Washington - The Infamy
Assassins Creed Anthology
Assassins Creed 3
Assassins Creed: Revelations
Assassins Creed: Brotherhood
Assassins Creed 2
Assassins Creed

Discussion Assassin's Creed: Syndicate Add a post
08.10.2017 15:25 - Mal som rovnaký problem tiež som hodinu zistoval , že čo a...
24.02.2017 12:24 - Keď si kúpim Original Syndicate aktualizuje sa mi tam DLC Jack the R...
29.12.2016 02:45 - ahojte, stala sa mi dost osemetna situacia. mam 17 rokov, priatelka ma 16 a ch...
17.12.2016 21:42 - potiahne, ale nie na full
14.11.2016 19:59 - poslal som ti PMko tuna pozri sa :-)
...
View all posts (194) »

| Games |
© 99-2022 ABCgames.net 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |