SMITE 2 | ABCgames.net

OTHER
CALENDAR
FORUMS
COMPANIES
TOP 10

BUY GAMES
USER
Login
Registration


Users
Games Store
ABCgames
Contact, RSS, Cooperation
STATISTICS
Games:
Cheats:
Trainers:
Walkthroughs:
Localizations:
CD covers:
Wallpapers:
Screenshots:
Download:
21271
5455
5063
1438
1600
7345
6091
13023
1687

Online 13706 users

SMITE 2


Genre:Strategická, Akčná, MMO
Release Date:30. Júl 2024
Stránky hry:www.smitegame.com
Developer:Hi-Rez Studios, Titan Forge Games
Buy Game SMITE 2
Buy Game

SMITE 2 je ďalšia generáciu akčnej MOBA SMITE hry z pohľadu tretej osoby. Cieľom pokračovania, ktoré bolo od základov vytvorené v Unreal Engine 5, je poskytnúť zážitok novej generácie.

SMITE 2 preberá všetko, čo hráči milujú na prvej časti, a balí to do najmodernejších vizuálov, animácií a hrateľnosti. Vďaka prepracovanému používateľskému rozhraniu, aktualizovanému zvuku, jasnejším efektom kúziel a novým fyzikálnym schopnostiam bohov, ako je napríklad Ymir, bolo v hre vylepšené všetko. Prechod na novú backendovú technológiu prináša aj cross-play podporu, prepracované ranked zápasy, ktoré obsahujú nové úrovne a štruktúry, spolu s vylepšeným matchmakingom.

Nováčikovia aj veteráni objavia nové panteóny bohov, vylepšenia výstroja, zmeny v hrateľnosti a prepracované systémy relikvií a predmetov pre hlbšiu stratégiu a údernejšie boje. Okrem slotu na ovládanie vízie a nových dynamických cieľov na mape prináša SMITE 2 aj dva zdroje, Silu a Inteligenciu, ktoré diverzifikujú schopnosti každého boha a ponúkajú vyladenejšie a rozmanitejšie herné štýly. Prepracovaný obchod s predmetmi zjednodušuje tvorbu predmetov a zlepší krivky učenia nových hráčov.
More videos »


SMITE 2 - screenshot
screenshoty »Game Rating

The game has not been released yet.


Related Games SMITE

Discussion SMITE 2 Add a post
No discussion posts.

| Games |
© 99-2022 ABCgames.net 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |